Taksi Durağı Td3bk

Taksi Durağı

Td3b-k

Taksi Duraklarına Modern Bakış

Ölçüler

400cm x 200cm h: 250

Yapı Teknolojisi

Hafif Çelik

Tasarım

mimar Bekir Yılmazörnek

Taksi Durağı Td3b-k

Günümüzde özellikle büyükşehirlerde kullanılan taksi durakları, fonksiyon itibarı ile ihtiyaçları karşılamakla beraber estetik ve şehircilik açısından geri kalmaktadırlar. Örnek Mimari Yapılar Ltd. Şti. olarak tasarladığımız ve imalatını gerçekleştirdiğimizi taksi durakları ve şehir mobilyaları ile koyuldukları yerlerin değerini arttıran, bulundukları yerlere estetik katma değer sağlayan ürünlerle şehirlerimize hizmet etmeyi amaçlamaktayız.
Td3b-k (Taksi durağı 3.Seri b.Modeli k.kapalı), heyecanla ürettiğimiz üçüncü taksi durağı modelidir. Ebatları 400cm x 200cm h: 250(max)’dir. Sakarya Orhan Camii’nden esinlenerek yapılmıştır. Tarihi eser çevrelerinde veya tarihi yerleşim yerlerinde dokuya uyum sağlamak amaçlanmıştır. Pencere söve şekli değiştirilerek farklı mekanlara uygulanabilir.
Dış kaplaması boardec panel üzerine dekoratif sıva olarak düşünülmüştür. İhtiyaca göre başka malzemeler ve renkler ile de kaplanabilir. Çatısı ve doğrama birleşim detayları, yüksek dansite taş yünü ile  yalıtılacaktır. Yeni nesil aliminyum doğramalar ve yüksek ısı izolasyonlu camlar ile cephelerinin de yalıtımı sağlanacaktır.
İç mekanda zemin, ahşap kaplanmıştır. Duvarlarlar ve tavan dekoratif sıva ile sıvanabileceği gibi ahşap ta kaplanabilir. Bölge iklim koşulları ve fiyatlandırma koşulları göz önünde bulundurularak farklı malzemeler de kullanılabilmektedir.
Taksi durağı modellerimize isteğe bağlı olarak;
küçük tezgah ve lavabo,
güneş paneli, batarya ve kontrol cihazları,
klima,
wifi,
güvenlik kamerası,
ankastre usb şarj cihazları ve benzer objeler eklenebilmektedir. Tv anteni, estetiği önemli ölçüde bozacağı ve görsel kirlilik oluşturacağı için, kablo tv veya internet tv tercih edilmelidir.
Kendinize özel taksi durağı veya şehir mobilyası tasarımı istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Fiyat teklifi almak için tıklayınız.
Td3 modelinin diğer tasarımları için tıklayınız.
Örnek Mimari Yapılar Tic. San. Ltd. Şti.
0216 495 0959 – 0555 443 4443