Taksi Durağı Td4

Taksi Durağı Td4

Farklı Bir Taksi Durağı Yaklaşımı

Günümüzde özellikle büyükşehirlerde kullanılan taksi durakları, fonksiyon itibarı ile ihtiyaçları karşılamakla beraber estetik ve şehircilik açısından geri kalmaktadırlar. Örnek Mimari Yapılar Ltd. Şti. olarak tasarladığımız ve imalatını gerçekleştirdiğimizi taksi durakları ve şehir mobilyaları ile koyuldukları yerlerin değerini arttıran, bulundukları yerlere estetik katma değer sağlayan ürünlerle şehirlerimize hizmet etmeyi amaçlamaktayız.
Ürettiğimiz dördüncü taksi durak modeli olan, Td4 daha yumuşak hatlara sahip ve sıva/boya bitişli olarak tasarlanmıştır. Kullanılacağı bölgeye göre kapalı ve açık alanlarda değişiklikler yapmak mümkündür.Çatısı ve doğrama birleşim detayları, yüksek dansite taş yünü ile  yalıtılacaktır. Yeni nesil aliminyum doğramalar ve yüksek ısı izolasyonlu füme camlar ile cephelerinin de yalıtımı sağlanacaktır.
İç mekanda zemin, duvar ve tavanlar ahşap kaplanmıştır. Bölge iklim koşulları ve fiyatlandırma koşulları göz önünde bulundurularak farklı malzemeler de kullanılabilmektedir.
Taksi durağı modellerimize isteğe bağlı olarak; küçük tezgah ve lavabo, güneş paneli, batarya ve kontrol cihazları, klima, wifi, güvenlik kamerası, ankastre usb şarj cihazları ve benzer objeler eklenebilmektedir. Tv anteni, estetiği önemli ölçüde bozacağı ve görsel kirlilik oluşturacağı için, kablo tv veya internet tv tercih edilmelidir.

Taksi Durağı Td4 Modelleri

Kendinize özel taksi durağı veya şehir mobilyası tasarımı istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Örnek Mimari Yapılar Tic. San. Ltd. Şti.