Taksi Durağı Td4fk

Taksi Durağı

Td4f-k

Taksi Duraklarına Modern Bakış

Ölçüler

600cm x 400cm h: 280

Yapı Teknolojisi

Hafif Çelik

Tasarım

mimar Bekir Yılmazörnek

Taksi Durağı Td4f-k

Günümüzde özellikle büyükşehirlerde kullanılan taksi durakları, fonksiyon itibarı ile ihtiyaçları karşılamakla beraber estetik ve şehircilik açısından geri kalmaktadırlar. Örnek Mimari Yapılar Ltd. Şti. olarak tasarladığımız ve imalatını gerçekleştirdiğimizi taksi durakları ve şehir mobilyaları ile koyuldukları yerlerin değerini arttıran, bulundukları yerlere estetik katma değer sağlayan ürünlerle şehirlerimize hizmet etmeyi amaçlamaktayız.
Ürettiğimiz dördüncü taksi durak modeli olan, Td4f-k (Taksi durağı 4.Seri f.Modeli k.kapalı), daha yumuşak hatlara sahip ve sıva/boya bitişli olarak tasarlanmıştır. Ebatları 600cm x 400cm +45cm saçak h: 280(max)’dir. Kullanılacağı bölgeye göre kapalı ve açık alanlarda değişiklikler yapmak mümkündür.
Dış kaplaması boardex panel üzerine dekoratif sıva olarak düşünülmüştür. İhtiyaca göre başka malzemeler ve renkler ile de kaplanabilir. Çatısı ve doğrama birleşim detayları, yüksek dansite taş yünü ile  yalıtılacaktır. Yeni nesil aliminyum doğramalar ve yüksek ısı izolasyonlu camlar ile cephelerinin de yalıtımı sağlanacaktır.
İç mekanda zemin, ahşap kaplanmıştır. Duvarlarlar ve tavan dekoratif sıva ile sıvanabileceği gibi ahşap ta kaplanabilir. Bölge iklim koşulları ve fiyatlandırma koşulları göz önünde bulundurularak farklı malzemeler de kullanılabilmektedir.
Taksi durağı modellerimize isteğe bağlı olarak;
küçük tezgah ve lavabo,
güneş paneli, batarya ve kontrol cihazları,
klima,
wifi,
güvenlik kamerası,
ankastre usb şarj cihazları ve benzer objeler eklenebilmektedir. Tv anteni, estetiği önemli ölçüde bozacağı ve görsel kirlilik oluşturacağı için, kablo tv veya internet tv tercih edilmelidir.
Kendinize özel taksi durağı veya şehir mobilyası tasarımı istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Fiyat teklifi almak için tıklayınız.
Td4 modelinin diğer tasarımları için tıklayınız.
Örnek Mimari Yapılar Tic. San. Ltd. Şti.
0216 495 0959 – 0555 443 4443